"Mám tu jeden problém."  Nový hudební počin zpěváka jihočeských Pub Animals, který pod záštitou labelu BigBoss přesedlal od reggae a ska k hudbě na pomezí R’n’B, rapu a popu, šokoval ryby v tuzemském rybníce hned s prvním videoklipem k písni Promiň. V něm mladý zpěvák v obřích retro brýlích pomalu pojídá banán, polévá se mlékem a zpívá přitom o potížích s předčasnou ejakulací.

„Když jsem slyšel nahrávku od budějovického producenta Romana Špičky, úplně mě to vybízelo napsat a zazpívat do ní něco s touto tematikou. Že některé věci zkrátka přicházejí dříve, než by měly,“ naráží na svůj eroticky laděný text. „Nebylo záměrem dělat z toho něco nutně kontroverzního, divného. Každopádně jsem čekal, že to lidi buď budou milovat, nebo nenávidět,“ říká o písni 7krát3. "Promiň byla jasná volba na první singl. Chtěl jsem hned od počátku dát všem najevo, že hranice mé hudby jsou posunuté trochu jinam.“

Podařilo se. Píseň o příliš rychlém vyvrcholení vpadla na český internet se silou menší bomby, stala se okamžitě virálním hitem a hláška „mám tu jeden problém“ mezi fanoušky okamžitě zlidověla. 7krát3 se ale navzdory tomu nestal umělcem jednoho (bizarního) hitu, nýbrž na úspěch navázal dalšími povedenými (a v porovnání s Promiň vyloženě seriózními) skladbami, jež mu vynesly cenu Radia Wave za nejlepší popový song, nominaci na cenu Anděl v kategorii Interpret roku 2020 nebo společný koncert s Jiřím Kornem v Národním divadle.

Z hlediska uměleckého se tedy rozhodně o předčasné vyvrcholení nejedná.

www.facebook.com

a další...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.