Dámy, pozor, pánové… dvojnásobný pozor. Největší milovník české hudební scény přichází! Kdo je zas proboha Bruno Ferrari, ptáte se a škrábete se na hlavě? Někdo, koho dobře znáte - ale ne tak docela. Připravte se na nezapomenutelnou taneční show, jaká tu od devadesátých let nebyla!

Bruno je nerozlučné, ohnivě vášnivé alter ego Samira Hausera, frontmana známé EBM formace Vanessa. Charismatický diskotékový šansoniér, elektronický Elvis, milovník béčkového porna, mohutných knírů i lesklých košilí – a především krásných žen, k nimž ovšem na rozdíl od mainstreamové produkce chová skutečnou a nehynoucí úctu - což je ta vůbec nejlepší metoda, jak se některé dostat do kalhotek.

Samir Hauser, který se ocitl v Československu někdy roku 1977, poté, co byl s matkou vyhoštěn z Iráku, na scénu vstoupil koncem 80. let coby zpěvák temné kytarové kapely Čínská čtvrť. O pár let později stál u zrodu Vanessy, jednoho z prvních zdejších elektronických projektů. Do širšího povědomí se zapsal především svými humornými mystifikacemi, vycpáváním zvěře anebo šňupáním kokainu z Bible v živém vysílání České televize. Kromě divokého a nevázaného života ne tak úplně rockové hvězdy má ale Samir i svou něžnou stránku – a tou je právě Bruno.

Stárnoucí svůdník během nekonečného pandemického čekání na plastickou operaci nedávno vydal zbrusu nové album Electrofantasex - kytary na něm  obstaral Adam Krofián z kapely The Atavists, kterou lze považovat asi za to nejlepší, co se v českém rockovém rybníčku za poslední desetiletí urodilo, a o basové linky se postaral Fernando Saunders, baskytarista slavného Lou Reeda. Spolupráce kvůli covidu probíhala na dálku. Basové linky mu prý Saunders předváděl pusou do telefonu. Z několika variant, které poslal, si Bruno nakonec vždy vybral tu nejjednodušší – ani to ale často nestačilo. „Sehnal jsem si geniálního basáka a teď to po něm naživo nikdo nezahraje,“ stěžuje si.

Bruno Mars? Pche! Bruno Ferrari.

a další...

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.