Hudba Skyline v sobě mísí dance music, drum'n'bass i celou paletu dalších žánrů - zejména house a pop, nechybí ale ani rapové prvky nebo songy s výrazně akustickým aranžmá - a na výsledný mix se nedá netančit!
Skupinu Skyline společně založili zpěvačka Marka Rybin, známá také z Gaia Mesiah, MC Jacob, kytarista Majkii B a dvojice DJ Hiffi a bubeník Radek Bureš. Na tuzemské scéně působí tato kapela již od roku 1997, širší uznání získala nedlouho poté a za respektovanou stálici v klubech i na festivalech platí dodnes. V roce 2005 hráli Skyline společně s britskou taneční legendou Underworld a na kontě mají sedm úspěšných alb, naposledy desky Jungle (2016) a Electricity (2020). V současnosti Skyline vystupují s novou zpěvačkou Natálií, známou z kapely All These Memories nebo z vlastního projektu Nvtvlie, již kapele doporučil Mejla z Vypsané fixy.

www.skylineweb.cz

a další...

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.