Neznáte je? Styďte se. Anebo ještě lépe: kupte si vstupenku a poznejte je! I Love You Honey Bunny je indie pop-rocková kapela z Prahy, neskromně označovaná za jednu z největších nadějí našeho hudebního rybníčku - a jedna z mála mladých kapel, která se nemusí bát se svou tvorbou vyjet do zahraničí. Charismatická čtyřka z Prahy má za sebou tour po střední Evropě, transatlantické tour v Kanadě a festivaly jako maďarský Sziget, Rock for People nebo Colours of Ostrava. Těšte se na autentickou, intimní, ale chvílemi i velmi energickou hudbu s lehkým nádechem elektroniky. Nikdy jste nečetli žádnou práci na téma astrofyziky? Nevadí! I love You Honey Bunny vás provedou základy zákonů našeho vesmíru a uvedou vás do víru totální perspektivy. Čas sbalit ručníky a hlavně žádnou paniku.

Očekávané debutové album Cosmic Background Radiation vyšlo v říjnu 2018 po pětileté existenci a řadě singlů. Produkovali jej bratři Dušan a Tomáš Neuwerthovi. Zároveň s albem vyšel i apokalyptický klip k jejich singlu "Lazer Queen". 

www.iloveyouhoneybunny.cz

a další...

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.