Michael V. alias Vrtulník, bývalý fotbalista pražských Bohemians a reprezentant ČSSR, známý pražský DJ, rapper, příležitostný herec a zakládající člen J.A.R., později známý jako moderátor z mnoha rádií i televizních pořadů, namátkou z Horečky páteční noci nebo TV Óčko.

17. listopadu roku 1989 nebyl Michael Viktořík na Národní třídě, nýbrž na druhém, smíchovském břehu Vltavy, kde plnil svou roli diskžokeje v lokále U Holubů. Právě onoho večera tam prvně naživo zahrála i skupina J.A.R.: „Jakýpak vokolky, jdeme balit holky,“ rapoval Viktořík, dnes energický pětapadesátník, který nedávno oslavil v pražském Lucerna Music Baru čtyřicet let na scéně. Při této příležitosti obdržel od svých uměleckých kolegů hned několik zajímavých darů: Electric Lady mu přinesla nafukovací pannu, Jiří Macháček zase odrecitoval kousek Romea a Julie v polštině. Dnes je tu ovšem nestárnoucí Michael Viktořík opět jako DJ - a chce vás vidět tančit!

www.viktoryshow.cz

a další...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.