Blitzkrieg Boyz

Skupina vzniklá v tajné laboratoři na odvrácené straně Měsíce při ďábelských experimentech se zkreslenou kytarou, spodně kvašenou dvanáctkou a mykózou z Vůdcova zakrnělého penisu, měla původně posloužit k ovládnutí planety krásnými a svalnatými jinochy s bujnou blond kšticí. Záhadný projekt, jenž měl za úkol stvořit árijský protipól tolik úspěšné liverpoolské čtveřice a šířit pomocí líbivé pop music zhoubnou nacistickou ideologii, dostal pracovní název Die Käfer. Něco se ale šeredně zvrtlo…

Sranda musí bejt. S těmito slovy se v roce 2017 od Člověka v plísni oddělil bubeník, oblékl reflexní vestu, popadl do ruky otlučenou kytaru a spolu s dalšími trutnovskými hudebníky založil Blitzkrieg Boyz. Svižný hardcore punk obohacený o několik dalších radioaktivních žánrů čerpá témata z pestré historie místních nonstopů, z anglických sitcomů a nabízí nezaměnitelnou imitaci vokálu Vildy Čoka z dob, kdy ještě neměl vykropenou kedlubnu.

www.bandzone.cz/blitzkriegboyz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.