Noisetrap

Pražští Noisetrap svou tvorbou kážou pravidla basement soundu, hudby založené na jednoduchých kytarových partech a temných zvucích syntezátoru, jež masivně podporují ženský vokál v první linii. Sklepní pětice čerpá mimojiné z tvorby Metric, Radiohead, Portishead nebo Massive Attack, cizí jí nejsou vlivy blues, trip-hopu ani new wave.

Kapela působí převážně na domácí klubové scéně, kde odehraje desítky koncertů ročně. V zimě 2013 natočili Noisetrap první demo obsahující obsahující čtyři skladby- z nichž single Cocaine Star se celých sedm týdnů držel na předních příčkách hitparády Velká sedma na pražském Rádiu 1. Momentálně kapela vystupuje ve složení: Luc Ham (zpěv), David Nový (kytara, programing), Alexandr Nikitin (syntezátor), Pavel Frýbert (baskytara) a Šimon Sajner (bicí). V této sestavě take skupina v roce 2018 vydala zatím poslední EP Dewolsav.

www.noisetrap.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.