Bert & Friends

„Fajn, jupí, krásný, nejlepší, nádherný, jestli se ptáš, co nebo kdo, tak jsem to ty.“

Existuje mnoho kapel, jež o své tvorbě prohlašují, že je psychedelická, snová nebo abstraktní. A pak jsou tu Bert & Friends. Kapela, jež přicestovala z blízké budoucnosti, aby zachránila tuzemskou hudební scénu a zahrála vám největší hity roku 2049. Kapela, oproti jejímuž webu vypadají pestrobarevné stránky Vesmírných lidí jako web seriózního pohřebního ústavu. Kapela, která zní jako osmdesátkový československý pop, kdyby měl úroveň. Kapela, jejíž texty jsou tak hluboce kosmické, až běžnému smrtelníkovi bez letité meditační přípravy připadá, že nedávají žádný smysl… Je to celé jen geniální recese? Nebo je Aštar Šeran mezi námi?

Pražskými konzervatořemi znuděné kvarteto Bert & Friends přináší hudbu, jež se nedá popsat. Hudební ekvivalent halucinogenních houbiček otevře vaše supervědomí, zprostředkuje vám kontakt s jinými dimenzemi a umožní vám poznat sebe sama víc, než jste si kdy přáli. Upozorňujeme diváky, že u některých jedinců se může vyskytnout jev depersonalizace a derealizace. Nelízejte prosím v průběhu koncertu žáby.

www.bertandfriends.com

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.