Zacpěte dětem ouška. A očka. A hned pak pro jistotu izolujte i všechny ostatní smyslové orgány. Přichází Hentai Corporation, enfant terrible české nezávislé (teď nemluvíme o drogách) scény. Tam, kde Pražský výběr ve svých zvrhlých experimentech se slušnou hudbou skončil, mladá generace navázala – připravte se na zběsilý thrash - rock’n’roll, otírající se každou chvíli o jiný hudební žánr v rozpětí od jazzu po black metal. A především na nenapodobitelnou živou (zatím) show, jaká si nebere servítky. Proč taky. Tohle je rock’n’roll! Prosíme, nebijte zpěváka - nejsme v Dačicích.

Hentai Corporation tvoří už téměř šestnáct let součást toho nejnápaditějšího z tuzemských klubových a festivalových vod, mají za sebou bezpočet koncertů, rozhovorů i bulvárních skandálů, dvě plnohodnotná alba a vloni vydali nové EP, pojmenované poeticky 00420603545450. Naživo se tak můžete těšit jak na nové skladby, tak na zprzněné hity Davida Kollera či na nehynoucí klasiku pro milovníky bobrů. Takový koncert uteče dřív, než řeknete The Spectre Of Corporatism: Starship Shaped Schnitzels From Planet Breadcrumbs Are Attacking A Giant Tree Monster Who Has A Vagina And Holds Hitler Hostage.

www.hentaicorp.cz

a další...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.