Ufftenživot

Words of apology je v pořadí pátý autorský projekt progresivního českého souboru Ufftenživot, tentokrát zaměřený na online nenávist vůči ženám. Inscenace fyzického divadla, ve které nezáleží na tom, jestli se tančí nebo mluví – je to jedno. Jiří Šimek a Tanečník Jiřík navazují na předchozí spolupráci v inscenaci NEBOJ Aneb show tanečníka Jiříka, aby společně prozkoumali králičí noru pohybu, tance, slova a poezie, s cílem vytvořit prostor, ve kterém se budeme moci v klidu a bezpečně soustředit na sebe a na sebe navzájem...

Soubor Ufftenživot se na současné nezávislé divadelní scéně pohybuje od roku 2013. Kombinuje disciplíny, hledá nové cesty scénického vyjádření a posouvá hranice divadla jako takového. Vytváří ojedinělé projekty na pomezí fyzického divadla, performance, slampoetry a loutek. Jejich inscenace jsou pravidelně uváděny na významných pražských, regionálních i zahraničních scénách a mezinárodních festivalech. Poslední projekt souboru KEEP CALM (2017) byl v anketě i-divadlo nominován na Nejlepší alternativní inscenaci roku. Členka uskupení Sára Arnsteinová se v téže anketě stala vítězkou kategorie Nejlepší ženský herecký výkon roku 2017.

Performer/tvůrce: Tanečník Jiřík
Scena/technika/světla: Jiří Šimek a Štěpán Hejzlar
Zvuk: William Valerián
Produkce: Ufftenživot z.s.
Koprodukce: Studio ALTA

www.ufftenzivot.cz

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.