Poetický cirkus v čele s principálem české slam poetry Anatolem Svahilcem, vystavujícím své nebohé svěřence napříč republikou, zamířil opět na Bojiště.
Nač týrat tygry a divou zvěř - umělec rád trpí pro vaše pobavení!
Slam poetry je originální žánr performativního umění, jenž vzniknul původně v 80. letech v americkém Chicagu, aby se později podobně jako jiné dekadentní západní vymoženosti (McDonald, snowboard nebo toaletní papír) objevil i v zemích bývalého (a budoucího) sovětského bloku. Kombinuje v sobě v různém poměru poezii, stand-up, divadlo a popkulturní drůbeží fastfood: účinkující vystupují zcela bez rekvizit, bez kostýmů, jen se svými autorskými texty, kterými se snaží zaujmout, pobavit či dojmout obecenstvo, a získat tak i body nelítostné poroty. Připravte se proto na výbuchy smíchu i pískání, čekají vás slovní hříčky, odkazy, narážky, bláznivé tance, básnická improvizace sypaná z rukávu i chvilky, z nichž tuhne alkohol v žilách.

a další...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.