Divadelní soubor Krychličky (původně Venušiny krychličky, pozn. kunsthistorické sekce) z nedalekého Vrchlabí se pro velký úspěch vrací, tentokrát v hlavním vysílacím čase - a ne s jednou, ale hned se třemi hrami!

Pán hor

Unikátní prototyp potravinového divadla, ve kterém si na zbrklého a neohrabaného Bernarda došlápne všemi mastmi mazaná bohyně Hera. Ještě že se vše odehrává v Krkonoších, a je tak nablízku pomocná ruka samotného nejvyššího – slovutného dvanáctistupňového Pána hor.

Hrají: Pepina Lakatošová, Amála Lískovcová, Lenka Skavroňová, Vlasta Stříbrná, Vendula a Radim Šafaříkovi

Režie: Zuzana Cejnarová

The Trafika

Variaci na ryze renesanční téma, s vůní drahého tabáku a laciného žurnálu, napříč všemi možnými i zcela nemožnými kouty světa. Příběh na motivy skutečných událostí, které se opravdu a doopravdicky staly… nebo taky zcela určitě nestaly - což ale neznamená, že se teprve nestanou.

Hrají: Pepina Lakatošová, Amála Lískovcová, Lenka Skavroňová, Vlasta Stříbrná, Vendula a Radim Šafaříkovi

Režie: Zuzana Cejnarová

Symfonická rozmluva

Experimentální text krále francouzského absurdního dramatu Jeana Tardieu v rukou Krychliččích. Koncert pro jazyk. Krátká a zběsilá komedie pro šest operních hlasů, kde namísto instrumentů, hudby a zpěvu stojí herci, slova a věty. To vše za důsledného mávání taktovkou dirigentovou, podle nekompromisních symfonických pravidel a též jaksepatří v gala. Rozhodně nezapomeňte svá boa!

Hrají: Pepina Lakatošová, Amála Lískovcová, Lenka Skavroňová, Vlasta Stříbrná, Radim Šafařík, Honza Kurt Štainer, Vendula Šafaříková

Režíruje a diriguje: Zuzana Cejnarová

a další...

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.