Moderátoři

Festivalem provází přední český slam básník Anatol Svahilec.

Hlavní scéna

Přímo v srdci přírodního amfiteátru, před plátnem letního kina, bude jako vždy umístěná důstojná hlavní stage. Těšit se můžete na profesionální zvuk, originální světelnou show, působivé LED projekce a nabitý line-up.

Alternativní scéna

Pod plachtou šapitó naleznou ctění návštěvníci nejen náš vlajkový bar, ale i menší druhé pódium, kde budou po celý den defilovat všemožné hudební speciality, známí interpreti z tuzemské klubové scény i jména dosud neobjevená. V pozdějších hodinách se alternativní scéna mění v místo nespoutané a bouřlivé párty za rytmu DJ’s.

Divadelní/experimentální scéna

Skleník – magický prostor hrubé železobetonové stavby, která nebyla nikdy skutečně dokončena, poskytuje dokonalé útočiště pro současné nevšední divadelní projekty, špičky české slam poetry scény či audiovizuální projekce.

Kreativní zóna

Především v parkové části areálu budou rozmístěny workshopy a creative pointy pro malé i větší, kde si budete moci vyzkoušet práci s různými materiály, nevšední výtvarné techniky a kde otestujete svou kreativitu. Anebo se jen můžete dívat, jak se co a z čeho vlastně dělá. Celá zóna bude navíc obohacená o noční projekce, art instalace, světelné efekty, skulptury, dřevostavby, land art a mnoho dalšího.

Autorský stan

Ve stínu stromů a kapradin číhá ukrytý náš přednáškový a literární stan, v němž můžete s obdivem naslouchat poezii a próze mladých českých umělců či po nich házet shnilé ovoce. Navíc zde budou probíhat diskusní panely s několika zajímavými hosty a ve vybraných hodinách tu bude k poslechu i něco z klidnější selekce hostujících DJ´s.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.