Moderátoři

Festivalem provází přední český slam básník Anatol Svahilec a také enfant terrible trutnovské kulturní scény Munky.

Main stage

Přímo v srdci přírodního amfiteátru, před plátnem letního kina, bude jako vždy umístěná důstojná hlavní stage. Těšit se můžete na profesionální zvuk, originální světelnou show, působivé LED projekce připravené na míru a nabitý line-up.

Divadlo/experimental stage

Skleník – magický prostor hrubé železobetonové stavby, která nebyla nikdy skutečně dokončena, poskytuje dokonalé útočiště pro současné nevšední divadelní projekty, art performance předních českých umělců, špičky české slam poetry scény, audiovizuální projekce a přednášky či debaty respektovaných hostů.

Kreativní zóna

Především v parkové části areálu budou rozmístěny workshopy a creative pointy pro malé i větší, kde si budete moci vyzkoušet práci s různými materiály, nevšední výtvarné techniky a kde otestujete svou kreativitu. Anebo se jen můžete dívat, jak se co a z čeho vlastně dělá. Celá zóna bude navíc obohacená o noční projekce, art instalace, světelné efekty, skulptury, dřevostavby, land art a mnoho dalšího.

Tento web používá technické cookie, které zajišťují základní technickou funkčnost webu a analytické cookie od Google Analytics, které využíváme pro generování anonymních statistik o používání našeho webu. Tyto informace využíváme pouze pro interní potřeby a dále je s nikým nesdílíme.