čtvrtek 22/8

Main stage

17.30—18.30 / NANO

19.00—20.15 / Michal Ambrož & Hudba Praha

20.45—22.00 / Mňága a Žďorp

22.30—23.30 / Povodí Ohře

00.00—01.15 / Kluci

 

Natural STAGE

18.00—19.00 / The Valentines

19.30—20.30 / teepee

21.00—22.00 / Omnion

22.30—23.30 / Xavier Baumaxa

00.00—00.45 / Decultivate

 

Experimental STAGE skleník

16.30—17.30 / SKUTR: Malá smrt / divadlo / park rovina

20.00—21.15 / Urfašism / divadlo

22.00—23.30 / Lidský Rozměr / film

23.30—01.00 / Banksy – Exit Through the Gift Shop / film

 

Party stan

22.00—03.00 / EAC Sound System

 

Kreativní zóna / autorský stan

17.30—00.00 / AIXO (Dj´s)

pátek 23/8

Main stage

15.00—16.00 / POOL

16.30—17.30 / Jiří Schmitzer

18.00—19.00 /  The Atavists

19.30—20.30 / Kapitán DEMO

21.00—22.00 / Noisy Pots

22.45—00.15 / Tata Bojs

00.35—01.30 / Tomáš Palucha

 

Natural STAGE

15.30—16.30 / Ondrej Smeykal

17.00—18.00 / Drum for Fun

18.30—19.30 / Dukla Vozovna

20.00—21.00 / Vladivojna La Chia

21.30—22.30 / Ton Tron

23.00—23.30 / Blitzkrieg Boyz

00.00—01.00 / LEX

 

Experimental STAGE skleník

13.30—15.00 / DivadloX10: Superpozice

18.30—19.30 / Divadlo MeetFactory: Třetí lež

21.30—23.00 / Slam Poetry exhibice

23.30—01.00 / Největší přání / film

 

Party stan

22.00—03.00 / EAC Sound System

 

Kreativní zóna / autorský stan

17.30—00.00 / AIXO (Dj´s)

sobota 24/8

Main stage

14.00—15.00  / Strange?

15.30—16.30 / B_Side

17.00—18.00 / Cocotte Minute

18.30—19.30 / Khoiba

20.00—21.15 / Hentai Corporation

22.00—23.00 / Prago Union (live)

23.30—00.30 / Kalle

01.00—02.30 / Ventolin

 

Natural STAGE

15.30—16.30 / Avarom Dnabseulb (fb)

17.00—18.00 / The Pau

18.30—19.30 / Justin Lavash

20.00—21.00 / The Viv

21.30—22.30 / Noisetrap

23.00—00.00  / Baestien

00.30—01.30 / Exorcizphobia

 

Experimental STAGE skleník

12.00—13.30  / Divadlo Kolonie: Společný smysl

19.10—20.00 / Divadlo Kolonie: One night stand up

21.30—23.00 / Slam poetry exhibice

23.30—01.00 / Velká nádhera / film

 

Party stan

22.00—03.00 / EAC Sound System

 

Kreativní zóna / autorský stan

17.30—00.00 / AIXO (Dj´s)

neděle 25/8

Main stage

14.00—15.30 / Činoherní studio Ústí nad Labem:
Ticho po pěšině

16.00—17.15 / DivadloX10:
Člověku nad tím zůstává rozum i čurák stát

 

Party stan

17.15—03.00 / EAC Sound System

 

Kreativní zóna / autorský stan

17.00—02.00 / AIXO (Dj´s)